Jõulutäht

 

15.noorte lauljate konkurss    Jõulutäht 2016

Laulukonkursi „JÕULUTÄHT 2016“ tulemused

Grand Prix  – Kristina Bianca Randala-Põlva Muusikakool

Kristina

juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi

11- 12.a. vanusgrupp

I – koht – Mirtel Põdra – Kiviõli Kunstide Kool

juhendaja- Anna Drozdova

II- koht- Sireli Salum- Põlva Muusikakool

Juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi

III- koht- Maria Tihhanovski – Laulustuudio Fa-diees

Juhendaja Ingrid Otti

 13.-14.a. vanusegrupp

I- koht – Mikk Kaasik- Laulustuudio Fa-diees

Juhendaja Ingrid Otti

II- koht – Annamaria Kupper- Ülenurme   Muusikakool

Juhendaja Ursel Oja

III- koht- Johanna Laanoja- Põlva Muusikakool

juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi

Eripreemia – Grete Kaio- Ülenurme Muusikakool

Eripreemia- Kristin Põder- Laulustuudio  Fa-diees

15.- 16.a. vanuserühm

I- koht – Susanna -Reti Räim-Kehra Kunstidekooli Heli Laulustuudio

Juhendaja Heli Karu

II- koht- Hermine Aints- Ülenurme Muusikakool

Juhendaja Ursel Oja

III- koht – Karita Käesel- Musaklubi

Juhendaja Kati Roosi Siht

Eripreemia- Pauline Vähi- Ülenurme Muusikakool

Juhendaja – Ursel Oja

17. -18.a. vanusegrupp

I – koht -Kristina Bianca Rantala- Põlva Muusikakool

Juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi

II- koht- Kadi Kaldmäe-Räpina Muusikakool

Juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi

III-Eliise Mai Mõttus-Ülenurme Muusikakool

Juhendaja Ursel Oja

Vanusegrupp 19.-27.a.

I koht – Kristi Raias- G.Otsa nim. Tallinna Muusikakool

Juhendajad  Margot Suur  ja Riivo Jõgo

II-koht- Hanna Maarja Kangur- H.Elleri nim. Tartu Muusikakool

Juhendaja Ursel Oja

III- Meelis Kesperi- Ülenurme Muusikakool

Juhendaja Ursel Oja

 

 

 

 

 

******************************************************************

 

 

 

XIV Noorte lauljate konkurss    Jõulutäht 2015

Tulemused

11.-12-a. vanuserühm

Mikk Kaasik – I koht /LS Fa# /juhendaja Ingrid Otti

Margit Jaagund -II koht/ Räpina Mk/ juhendajad Margot Suur & Riivo Jõgi

Angelika Apuhtin – III koht /Räpina Mk/ juhendajad Margot Suur & Riivo Jõgi

Elinor Luik- lavašarmi eripreemia/LS Viva la musica/ juhendaja Hedi-Kai Pai

13-14.a. vanuserühm

Liis Õunpuu -I koht /Raasiku Põhikool/ juhendaja Heli Karu

Keijo-Johann Norden -II koht /Kehra Heli LS/ juhendaja Heli Karu

Annamaria Kupper – III koht / Ülenurme MK/juhendaaja Ursel Oja

Kirke Laura Allik- omaloomingu eripreemia/Ülenurme MK / juhendaja Ursel Oja

Andry Must- lavašarmi eripreemia/Päpina MK/ juhendajad Margot Suur & Riivo Jõgi

15.-16.a. vanusegrupp

Karoliine Pärlin -I koht /Ülenurme MK/juhendaja Ursel Oja

Pauline Vähi- II koht/Ülenurme MK /juhendaja Ursel Oja

Christian Florides- III koht /Ülenurme MK/ juhendaja Ursel Oja

Hermine Aints- veenvuse eripreemia/Ülenurme MK/juhendaja Ursel Oja

17.-18.a. vanusegrupp

Hedvig-Hanna Raud – I koht /Räpina MK/juhendajad Margot Suur & Riivo Jõgi

Anette-Johanna Park -II koht /Ülenurme MK/juhendaja Ursel Oja

 Kadi Kaldmäe- III koht /Räpina MK/juhendajad Margot Suur& Riivo Jõgi

Indra Mirell Zeinet-artistlikuse ja läbimõeldud esituse eripreemia/Ülenurme MK /juhendaja Ursel Oja

Liisi Oja- veenvuse ja hea laululeiu eripreemia/Ülenurme MK/ juhendaja Ursel Oja

19.-26.a.vanusegrupp

Merlin Kivi- I koht/H.Elleri nim.Tartu MK/juhendaja Ursel Oja

Hanna Maarja Kangur – II koht/ H.Elleri nim.Tartu MK/ juhendaja Ursel Oja

Brigita Sillaots-III koht/ Musaklubi/ juhendaja Kati Roosi Siht

Maret Palusalu- Päikselise esituse eripreemia/H.Elleri nim. Tartu Mk/ jehendaja Ursel Oja

Üritust toetasid:

3590

1325t

4021t
Kultuuri kapital

Tartumaa Ekspertgrupp

Ülenurme vald

Ülenurme vald

 

 

*************************************************************

 

XIII üleriigiline lauljate konkurss

JÕULUTÄHT 2014 

 Tulemused

 I vanuserühm(10-11 a.)

Mikk Kaasik (LS Fa# ) – 1.koht

Jete Liisa Kiik (Viva La Musica) – 2.koht

Kadri Liis Laas( Musaklubi)- 3.koht

Greta Raudsepp(Viva La Musica)- eripreemia

II vanuserühm( 12-13 a.

Marta Külaots (Elva Mk)- 1.koht

Sandra Vesseluhha (Viva La Musica)- 2.koht

Kristin Põder(LS Fa#)- 3.koht

Katrina Merily Reimand(Viva La Musica)- eripreemia

III vanuserühm(14-15 a.)

Pauline Vähi (Ülenurme MK)- 1.koht

Karita Käesel(Musaklubi)- 2.koht

Susanna Reti Räim( Kehra KK – Heli LS)-3.koht

Karoliine Pärlin-( Ülenurme MK)-eripreemia

Chrsitian Florides(Ülenurme Mk)- eripreemia

IV vanuserühm (16-17 a.)

Annabel Guitar(Musaklubi)- 1.koht

Stefan Airapetjan(Viva La Musica) – 2.koht

Brigita Murutar(Ülenurme MK)-3.koht

Eliise Berta Tarto(Elva LS)- eripreemia

V vanuserühm(18+)

Lizett Käst(Ülenurme MK)- 1.koht

Gertrud Metsa(Ülenurme MK)- 2.koht

Ketlin Akuševitš(Ülenurme MK)- 3.koht

Iris Värsi(Musaklubi)- eripreemia)

 

*********************************************************************

XII vabariiklik noorte lauljate konkurss “Jõulutäht 2013”

10-12.a. vanuserühm
Koht Esineja
I MARTA KÜLAOTS
II KRISTIN PÕDER
III SANDRA VESSELUHA
IV ANDRY MUST
V MIKK KAASIK
VI KATARINA MERILY REIMAND

 

13-15.a. vanuserühm
Koht Esineja
I PAULINE VÄHI
II HEDVIG-HANNA RAUD
III STEFAN AIRAPETJAN
IV LAURA DANILAS
V KRISTINA BIANCA RANTALA
VI KAROLIINE PÄRLIN

 

16.-18.a. vanuserühm
Koht Esineja
I LIIS TINTSO
II ANNA LEA HAAMER
III MERLIN PURGE
IV KRISTI RAIAS
V GERTU PABBO
VI MERILI OTSMA

 

19+ vanuserühm
Koht Esineja
I MARTA ARULA
II TEA SÖÖT 
III CATHY KILD
IV KRISTIN KOLTS
V LIINA UIBO
VI LIINA KUUSIK

 

Konkursi salvestas ALO TV

Üritust toetasid:

Ülenurme vald http://www.laulustuudio.ee/wp-content/uploads/2013/10/Ülenurme-vald-133x150.jpg 133w http://www.laulustuudio.ee/wp-content/uploads/2013/10/Ülenurme-vald.jpg 296w" sizes="(max-width: 78px) 100vw 78px" />Ülenurme vald Raitwood
Neumann Stuudio http://www.laulustuudio.ee/wp-content/uploads/2013/10/Neumann-150x48.jpg 150w http://www.laulustuudio.ee/wp-content/uploads/2013/10/Neumann.jpg 972w" sizes="(max-width: 233px) 100vw 233px" /> Kultuuri kapital

 

XI vabariiklik noorte lauljate konkurss “Jõulutäht 2012”

 10-12.a. vanusegrupp
Koht Esineja
1 MARTA KÜLAOTS
2 KRISTIN PÕDER
3 ANDRI MUST
4 Pauline Vähi
5 Karoliine Pärlin
6 Egnar Hernits
 13-15.a. vanusegrupp
Koht Esineja
1 HEDVIG-HANNA RAUD
2 KADI KALDMÄE
3 KRITINA BIANCA RANTALA
4 Laura Danilas
5 Jennifer Morisse Cohen
6 Eneli Maranik
 16-18.a.vanusgrupp
Koht Esineja
1 ELINA HOKKANEN
2 HELENA TALVIKI TARTO
3 GERTU PABBO
4 Eliise Ustav
5 Kristi Raias
6 Liis Tintso
 Vanusegrupp 19+
Koht Esineja
1 KADRI NIINE
2 LIINA UIBO
3 JAANIKA RAUD
4 Miina Rikka
5 Hanna Mets
6 Saskia Voolmaa
 Eripreemiad
Miina Rikka-suurepärase jõulumeeleolu eest
Hanna Mets- siira ja puudutava esinemise eest
Pille Siht-suurepärase juhendaja töö eest
Ursel Oja- suurepärase juhendaja töö eest