Jõulutäht

17. Üleriigiline noorte lauljate konkurss JÕULUTÄHT 2018

Konkurss toimub 1. detsembril algusega kell 11 Ülenurme Muusikakooli Kammersaalis.
Tartu mnt. 5, Ülenurme

AJAKAVA

I vanuserühm – 9.-11. a. solistid – kell 11.00 (Lavaproovid al. kella 10-st)

  1. SANDRA ÜÜRIKE- Taisi Laululapsed huvikool
  2. HANNA HÄNILANE- Muusikastuudio Loomeviis
  3. KAROLIINA KALDA- Helsingi Eesti Muusikastuudio
  4. MARIA LOKK- Laulupesa Laulustuudio
  5. ANETTE NURJA- Taisi Laululapsed huvikool
  6. JENNIFER TALUSTE- Raasiku Põhikool
  7. MADLI ENGELY KÕUTS- Laulustuudio Cantabile
  8. STELLA RISTIOJA- Laulupesa Laulustuudio
  9. MAIRO LIBBA- Muusikastuudio Loomeviis
  10. MARCELLA EMILIE SOONIK- Laulustuudio Cantabile
  11. SIMONA KÕIV- Laulupesa Laulustuudio
  12. GLORIA RAUDJÄRV- Laulupesa Laulustuudio
  13. FLORIN GUSSAK- Raasiku Põhikool
  14. LISANNA TÄHISMA- Otepää Muusikakool
  15. AIREN ERNITS- Kostivere Kool
  16. KERTU KULL- Palamuse Laulustuudio
  17. GRETE ANDRESON- Ülenurme Muusikakool
  18. ELIZABETH KRAUSE- Helsingi Eesti Muusikastuudio
  19. KRISLIN SALLO- Laulupesa Laulustuudio

II vanuserühm – 12.-14. a. solistid –kell 13.15(Lavaproovid al. kella 12.30-st)

  1. JAANA SOMMERMANN- Elva Laulustuudio
  2. HANNA CAMILLA KADARIK- Taisi  Laululapsed huvikool
  3. STIINA-KIRKE JURS- Ülenurme Muusikakool
  4. MIRTEL PÕDRA- Kiviõli Kunstide Kool
  5. DARJA VOROBJOVA- Raasiku Põhikool
  6. LINDA MARII KIBE- Ülenurme Muusikakool
  7. KARMEN KÜTT- Eramuusikakool Helivõlu
  8. TUULE-LIIS JAAGANT- Otepää Muusikakool
  9. KEIU PRIKS- Ülenurme Muusikakool
  10. GRETE KUDU- Margit Tali Laulustuudio
  11. KRETE-LY FREI
  12. RIBIN HAGA- Tartu I Muusikakool
  13. ELIISE JÕRAS- Ülenurme Muusikakool
  14. ALINA KUZNETSOV- Gaia Kool
  15. TEELE TAMMET-Muusikastuudio Loomeviis
  16. EVA-MARIA VAIKMÄE- Ülenurme Muusikakool
  17. MARIAN PÄRN- LS Fa-diees

III vanuserühm –15.-17. a. solistid – kell 15.15 (Lavaproovid alates kella 14.30-st)

  1. ISABEL-MARY ROOS- Taisi Laululapsed huvikool
  2. PAUL-BRYAN TANILSOO- Ülenurme Muusikakool
  3. LIIS ÕUNPUU- Heli Laulustuudio
  4. SANDRA VESSELUHA- Laulustuudio Cantabile
  5. GRETE KAIO- Ülenurme Laulustuudio
  6. KAARA MIKA SMIDT- Taisi Laulustuudio
  7. BERTA PAJO- Heli Laulustuudio
  8. VIIVI-MARIA TANILSOO- Ülenurme Muusikakool
  9. GRETA RAUDSEPP- Laulustuudio Cantabile
  10. GLORIA ELISABETH JÖRBERG- H.Elleri nim.Tartu MK
  11. REBECA KADABIK- Taisi Laulustuudio
  12. KIRKE LAURA ALLIK- Ülenurme Muusikakool
  13. HANNA SIMONA HALLAS- Tartu II Muusikakool
  14. KRISTIN HALLIST- Ülenurme Muusikakool
  15. ISABEL VEERMÄE- Taisi Laulustuudio

IV vanuserühm – 18.+  solistid – kell 16.30 (Lavaproovid alates kella16-st)

  1. KARMEN VILBERG- H.Elleri nim.Tartu MK
  2. KAREL JÕELEHT- Heli Laulustuudio
  3. LINDA MAI KARI- Laulutrenn
  4. ELIISE MAI MÕTTUS- Ülenurme Muusikakool
  5. CÄROLIN ANGERJÄRV- Laulutrenn
  6. KARITA KÄESEL- Loomeviis
  7. MICHELLE AURELIA JÕGI- ÜlenurmeMuusikakool
  8. ELISABETH KONT- Laulutrenn

******************************************************************************

Konkursi  žürii:

TOOMAS VOLL, MATI TURI, ANNIKA LUMI ja HEIKI VILEP

Võistluskontserdi toonmeister –  Aare Varusk

Digilahendused – Paul-Bryan Tanilsoo

Videosalvestus –  Arvi Grauberg

Valgus – 

Sekretär-Aire Meliste

 

 

Juhend

Konkurss on lahtine. Osalevad lauljad nii Eestist kui ka välismaalt.
Võistlus toimub neljas vanusegrupis.

I- vanusegrupp 9 -11 a.
II vanusegrupp 12-14 a.
III vanusegrupp 15-17 a
IV vanusegrupp 18+

*Iga laulja esitab konkursil ühe talve- või jõuluteemalise laulu, vabaltvalitud saatega.
*Igas vanuserühmas registreeritakse kokku kuni 16 lauljat vastavalt ankeetide laekumise järjekorrale
*Sisselauldud taustvokaale pole lubatud kasutada.
*Registreemistasu on 10 €.(kehtib ainult solistidele ja see tasutakse arve alusel, hiljemalt 28.novembriks Kambja vallavalitsuse arvele –

SWEDBANK EE592200221068464111 või SEB PANK EE791010102034606009  (Selgituseks lisada märgusõna „Jõulutäht“ ja osaleja nimi)

* Registreeritud laulja mitteosalemisel osavõtutasu ei tagastata.
*Konkurssi hindab tähetarkadest koosnev, vähemalt 3-liikmeline žürii.
*Kõikides vanuserühmades antakse välja I, II ja III koht ja 6 vanuserühma parimat pälvivad ka laureaadi tiitli.

*Žüriil on õigus välja anda ka eripreemiaid.
*Registreerimine avatakse 1. novembril ja kestab kuni 15. novembrini.
*Korraldajad jätavad endale õiguse teha muudatusi konkursi korralduse osas. Vajadusel teavitatakse muudatustest osalejate juhendajaid.
*Autasustamine toimub pärast igat vanuserühma.
*Lavaproove saab teha alates kella 10-st ja võistluskontserdite vaheaegadel.

NB! Lauljad,kes kasutavad laulusaadeteks fonogramme, neil tuleks oma laulude fonogrammid eelnevalt saata toonmeister Aare Varuskile hiljemalt 29-ndaks novembriks – varusk.aare@gmail.com (kindlasti lisada juurde lauluja nimi, loo pealkiri ja vanuserühm)
***********************

Meie ürituse toetajad

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

 

 

16. noorte lauljate konkurss  JÕULUTÄHT 2017

Tulemused

Jõulutäht 2017 tulemused

I vanuserühm (10-11 a.)
I koht – Linette Risttee (Põlva muusikakool, juhendajad Margot Suur, Riivo Jõgi
II koht – Krislin Sallo (Laulupesa, juhendaja Airi Liiva)
III koht – Triinu Johanna Sepp (Suure-Jaani muusikastuudio, juhendaja Ele Millistfer)
Artistlikkuse eripreemia – Stella Seim (juhendaja Ingrid Otti)

II vanuserühm (12-14 a.)
I koht – Mirtel Põdra (Kiviõli muusikakool, juhendaja Anna Drozdova)
II koht – Grete Kaio (Ülenurme muusikakool, juhendaja Ursel Oja)
III koht – Kirtty Magnus (Tartu I muusikakool, Laili Jõgiaas)
Džässitunnetuse eripreemia – Elinor Luik, Viljandi muusikakool, juhendaja Hedi-Kai Pai)

III vanuserühm 15-17 a.
I koht – Pauline Vähi (Ülenurme muusikakool, juhendaja Ursel Oja)
II koht – Karita Käesel (Musaklubi, juhendaja Kati Roosi Siht)
III koht – Mirjam Aavakivi (laulustuudio Laulutrenn, juhendaja Signe Hansen)
Omaloomingu eripreemia – Pelle Põldma (Musaklubi, juhendaja Kati Roosi Siht)

IV vanuserühm 18-23 a.
I koht – Karmen Vilberg (H. Elleri nim. Tartu muusikakool, juhendaja Ursel Oja)
II koht – Jan-Mattias Kottise (Põlva muusikakool, juhendajad Margot Suur, Riivo Jõgi)
III koht – Marta Arula (juhendaja Liane Loog)
Eripreemia – Elsa Nagel (H. Elleri nim. Tartu muusikakool, juhendaja Ursel Oja)

 

 

*****************************************************************************

 

  15.noorte lauljate konkurss    JÕULUTÄHT 2016

Laulukonkursi „JÕULUTÄHT 2016“ tulemused

Grand Prix  – Kristina Bianca Randala-Põlva Muusikakool

Kristina

juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi

11- 12.a. vanusgrupp

I – koht – Mirtel Põdra – Kiviõli Kunstide Kool

juhendaja- Anna Drozdova

II- koht- Sireli Salum- Põlva Muusikakool

Juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi

III- koht- Maria Tihhanovski – Laulustuudio Fa-diees

Juhendaja Ingrid Otti

 13.-14.a. vanusegrupp

I- koht – Mikk Kaasik- Laulustuudio Fa-diees

Juhendaja Ingrid Otti

II- koht – Annamaria Kupper- Ülenurme   Muusikakool

Juhendaja Ursel Oja

III- koht- Johanna Laanoja- Põlva Muusikakool

juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi

Eripreemia – Grete Kaio- Ülenurme Muusikakool

Eripreemia- Kristin Põder- Laulustuudio  Fa-diees

15.- 16.a. vanuserühm

I- koht – Susanna -Reti Räim-Kehra Kunstidekooli Heli Laulustuudio

Juhendaja Heli Karu

II- koht- Hermine Aints- Ülenurme Muusikakool

Juhendaja Ursel Oja

III- koht – Karita Käesel- Musaklubi

Juhendaja Kati Roosi Siht

Eripreemia- Pauline Vähi- Ülenurme Muusikakool

Juhendaja – Ursel Oja

17. -18.a. vanusegrupp

I – koht -Kristina Bianca Rantala- Põlva Muusikakool

Juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi

II- koht- Kadi Kaldmäe-Räpina Muusikakool

Juhendajad Margot Suur ja Riivo Jõgi

III-Eliise Mai Mõttus-Ülenurme Muusikakool

Juhendaja Ursel Oja

Vanusegrupp 19.-27.a.

I koht – Kristi Raias- G.Otsa nim. Tallinna Muusikakool

Juhendajad  Margot Suur  ja Riivo Jõgo

II-koht- Hanna Maarja Kangur- H.Elleri nim. Tartu Muusikakool

Juhendaja Ursel Oja

III- Meelis Kesperi- Ülenurme Muusikakool

Juhendaja Ursel Oja

 

******************************************************************

 

XIV Noorte lauljate konkurss    Jõulutäht 2015

Tulemused

11.-12-a. vanuserühm

Mikk Kaasik – I koht /LS Fa# /juhendaja Ingrid Otti

Margit Jaagund -II koht/ Räpina Mk/ juhendajad Margot Suur & Riivo Jõgi

Angelika Apuhtin – III koht /Räpina Mk/ juhendajad Margot Suur & Riivo Jõgi

Elinor Luik- lavašarmi eripreemia/LS Viva la musica/ juhendaja Hedi-Kai Pai

13-14.a. vanuserühm

Liis Õunpuu -I koht /Raasiku Põhikool/ juhendaja Heli Karu

Keijo-Johann Norden -II koht /Kehra Heli LS/ juhendaja Heli Karu

Annamaria Kupper – III koht / Ülenurme MK/juhendaaja Ursel Oja

Kirke Laura Allik- omaloomingu eripreemia/Ülenurme MK / juhendaja Ursel Oja

Andry Must- lavašarmi eripreemia/Päpina MK/ juhendajad Margot Suur & Riivo Jõgi

15.-16.a. vanusegrupp

Karoliine Pärlin -I koht /Ülenurme MK/juhendaja Ursel Oja

Pauline Vähi- II koht/Ülenurme MK /juhendaja Ursel Oja

Christian Florides- III koht /Ülenurme MK/ juhendaja Ursel Oja

Hermine Aints- veenvuse eripreemia/Ülenurme MK/juhendaja Ursel Oja

17.-18.a. vanusegrupp

Hedvig-Hanna Raud – I koht /Räpina MK/juhendajad Margot Suur & Riivo Jõgi

Anette-Johanna Park -II koht /Ülenurme MK/juhendaja Ursel Oja

 Kadi Kaldmäe- III koht /Räpina MK/juhendajad Margot Suur& Riivo Jõgi

Indra Mirell Zeinet-artistlikuse ja läbimõeldud esituse eripreemia/Ülenurme MK /juhendaja Ursel Oja

Liisi Oja- veenvuse ja hea laululeiu eripreemia/Ülenurme MK/ juhendaja Ursel Oja

19.-26.a.vanusegrupp

Merlin Kivi- I koht/H.Elleri nim.Tartu MK/juhendaja Ursel Oja

Hanna Maarja Kangur – II koht/ H.Elleri nim.Tartu MK/ juhendaja Ursel Oja

Brigita Sillaots-III koht/ Musaklubi/ juhendaja Kati Roosi Siht

Maret Palusalu- Päikselise esituse eripreemia/H.Elleri nim. Tartu Mk/ jehendaja Ursel Oja

 

************************************************************************

 

 

XIII üleriigiline noorte lauljate konkurss JÕULUTÄHT 2014 

 Tulemused

 I vanuserühm(10-11 a.)

Mikk Kaasik (LS Fa# ) – 1.koht

Jete Liisa Kiik (Viva La Musica) – 2.koht

Kadri Liis Laas( Musaklubi)- 3.koht

Greta Raudsepp(Viva La Musica)- eripreemia

II vanuserühm( 12-13 a.

Marta Külaots (Elva Mk)- 1.koht

Sandra Vesseluhha (Viva La Musica)- 2.koht

Kristin Põder(LS Fa#)- 3.koht

Katrina Merily Reimand(Viva La Musica)- eripreemia

III vanuserühm(14-15 a.)

Pauline Vähi (Ülenurme MK)- 1.koht

Karita Käesel(Musaklubi)- 2.koht

Susanna Reti Räim( Kehra KK – Heli LS)-3.koht

Karoliine Pärlin-( Ülenurme MK)-eripreemia

Chrsitian Florides(Ülenurme Mk)- eripreemia

IV vanuserühm (16-17 a.)

Annabel Guitar(Musaklubi)- 1.koht

Stefan Airapetjan(Viva La Musica) – 2.koht

Brigita Murutar(Ülenurme MK)-3.koht

Eliise Berta Tarto(Elva LS)- eripreemia

V vanuserühm(18+)

Lizett Käst(Ülenurme MK)- 1.koht

Gertrud Metsa(Ülenurme MK)- 2.koht

Ketlin Akuševitš(Ülenurme MK)- 3.koht

Iris Värsi(Musaklubi)- eripreemia)

 

*********************************************************************

XII vabariiklik noorte lauljate konkurss “Jõulutäht 2013”
10-12.a. vanuserühm
Koht Esineja
I MARTA KÜLAOTS
II KRISTIN PÕDER
III SANDRA VESSELUHA
IV ANDRY MUST
V MIKK KAASIK
VI KATARINA MERILY REIMAND

 

13-15.a. vanuserühm
Koht Esineja
I PAULINE VÄHI
II HEDVIG-HANNA RAUD
III STEFAN AIRAPETJAN
IV LAURA DANILAS
V KRISTINA BIANCA RANTALA
VI KAROLIINE PÄRLIN

 

16.-18.a. vanuserühm
Koht Esineja
I LIIS TINTSO
II ANNA LEA HAAMER
III MERLIN PURGE
IV KRISTI RAIAS
V GERTU PABBO
VI MERILI OTSMA

 

19+ vanuserühm
Koht Esineja
I MARTA ARULA
II TEA SÖÖT 
III CATHY KILD
IV KRISTIN KOLTS
V LIINA UIBO
VI LIINA KUUSIK

 

Konkursi salvestas ALO TV

***********************************************************************************

 

XI vabariiklik noorte lauljate konkurss “Jõulutäht 2012”
 10-12.a. vanusegrupp
Koht Esineja
1 MARTA KÜLAOTS
2 KRISTIN PÕDER
3 ANDRI MUST
4 Pauline Vähi
5 Karoliine Pärlin
6 Egnar Hernits
 13-15.a. vanusegrupp
Koht Esineja
1 HEDVIG-HANNA RAUD
2 KADI KALDMÄE
3 KRITINA BIANCA RANTALA
4 Laura Danilas
5 Jennifer Morisse Cohen
6 Eneli Maranik
 16-18.a.vanusgrupp
Koht Esineja
1 ELINA HOKKANEN
2 HELENA TALVIKI TARTO
3 GERTU PABBO
4 Eliise Ustav
5 Kristi Raias
6 Liis Tintso
 Vanusegrupp 19+
Koht Esineja
1 KADRI NIINE
2 LIINA UIBO
3 JAANIKA RAUD
4 Miina Rikka
5 Hanna Mets
6 Saskia Voolmaa
 Eripreemiad
Miina Rikka-suurepärase jõulumeeleolu eest
Hanna Mets- siira ja puudutava esinemise eest
Pille Siht-suurepärase juhendaja töö eest
Ursel Oja- suurepärase juhendaja töö eest