Tulemused

MEIE TUBLIMATE TULEMUSED LAULUVÕISTLUSTEL JA FESTIVALIDEL

2017

Lauluvõistlus “Helisev maailm”

STIINA KIRKE JURS – 1.koht

ANNAMARIA  KUPPER-  2.koht

KIRKE LAURA ALIIK – 3.koht

PAUL- BRYAN TANILSOO- eripreemia

 

Lauluvõistlus “Lähemale muusikale 2017” (Elva)

ANETTE JOHANNA PARK  (18+) – 1.koht

MEELIS KESPERI (18+) – 2.koht

LIISI OJA (18+) – 3.koht

KIRKE LAURA ALLIK (15-17.a.) – 1.koht

 

EMLS X üle – eestiline poiste solistide võistulaulmise piirkondlik voor

MEELIS KESPERI – 3.koht

 

Rannu Kuldnokk   2017
ANNAMARIA KUPPER – 2.koht

 

VIRU LAUL 2017
12.03.2017 Kohtla-Järve Kultuurikeskuses

KIRKE LAURA ALLIK – I koht
ELIISE MAI MÕTTUS – II koht
ELIISE-BERTA TARTO – III koht
ANETTE-JOHANNA PARK – laureaat
õp. URSEL OJA – parim kontsertmeister

2016

15. noorte lauljate konkurss  ” Jõulutäht 2016″

ANNAMARIA KUPPER (13.-14.a.) – II koht
HERMINE AINTS (15.-16.a.) – II koht
ELIISE MAI MÕTTUS (17.-18.a.) – III koht
MEELIS KESPERI (19.-27.a.) – III koht
GRETE KAIO (13.-14.a.) – Eripreemia ilusa emakeelse esituse eest
PAULINE VÄHI (15.-16.a.) – Eripreemia omanäolise esituse eest

 

Viru lauluke 2016

Annamaria Kupper – 1.koht

VII International Song Festival “Gold Leaf” 

Pärnu 2016

PAULINE VÄHI – Grand Prix

KAROLIINE PÄRLIN- laureaat- 5.koht

 

Laulukarussell 2016 Tartumaa eelvoor

LINDA MARII KIBE – 3. koht

 Lauluvõistlus Valgamaa laululaps 2016 (Tõrva)

ANETTE JOHANNA PARK –  1. koht

Lauluvõistlus “Lähemale muusikale”(Elva)

KIRKE LAURA ALLIK – 2.koht

Hanna Raudsepp – 3.koht

ANNAMARIA KUPPER -eripreemia

 

VII Rahvusvaheline konkurss-festival “Noor laulusolist” 2016

Indra Mirell Zeinet- kulddiplom ja laureaat

Eliise Berta Tarto- hõbediplom

Annamaria Kupper- hõbediplom

Kirke-Laura Allik- pronksdiplom

Lauluvõistlus Valga Laululaps 2016 (Valga)

Anette Johanna Park – 1.koht ja noore interpreedi eripreemia

A.Mattiisenile pühendatud vokaalansamblie konkurss 2016

(Jõgeva)

INE trio- 1.koht

Hermine Aints* Karoliine Pärlin* Pauline Vähi

Solistica 2016

Karoliine Pärlin- Züriiliikme Mare Väljataga eripreemia

peenetundelise jazzi esitamise eest

 

2015

 

Jõulutäht 2015

KAROLIINE PÄRLIN – I koht (15-16)
PAULINE VÄHI – II koht (15-16)
ANETTE-JOHANNA PARK – II koht (17-18)
ANNAMARIA KUPPER – III koht (13-14)
CHRISTIAN FLORIDES – III koht (15-16)
HERMINE AINTS – Veenvuse eripreemia (15-16)
KIRKE LAURA ALLIK – Omaloomingu eripreemia (13-14)
LIISI OJA – Veenvuse ja hea laululeiu eripreemia (17-18)
INDRA-MIRELL ZEINET – Artistlikkuse ja läbimõeldud esituse eripreemia (17-18)

Looduslaul 2015

Kirke Laura Allik – 3.koht

Annamaria Kupper – eripreemia

Maakondlik lauluvõistlus “Helisev muusika”

Annamaria Kupper  – 1. koht ja peapreemia

Kertu Kokk-2 koht

Hermine Aints – 2.koht

Kirke Laura Allik – 3-koht

 

Üleriigiline duettide konkurss 2015

Annamaria Kupper ja Kirke Laura Allik- 2.koht

Pauline Vähi ja Karoliine Pärlin – 5.koht

Birgita Murutar ja Liisi Oja – 5.koht

Solistica 2015

Hermine Aints –  3.koht

Pauline  Vähi – eripreemia

2014

Jõulutäht 2014

Pauline Vähi – 1.koht

Lizett Käst -1.koht

Gertrud Metsa- 2.koht

Ketlin Akuševitš -3.koht

Karoliine Pärlin – eripreemia

Viru lauluke 2014

Pauline Vähi -2.koht

Annamaria Kupper- 3.koht

Looduslaul 2014

Pauline Vähi – 1.koht

Anette-Johanna Park-1.koht

Liisi Oja -2.koht

Kristin Ilm-2.koht

Annela Jürgenson-3.koht

Annamaria Kupper-3.koht

Emma Vahelaan-eripreemia

Tartumaa lauluvõistlus “Helisev muusika 2014”

Jekaterina Bossenko – 1. koht

Valgamaa Laululaps 2014

Laura Danilas – 2.koht

Otepää Laululaps 2014

Laura Danilas- oma vanusegrupi parim

IV Üleriigiline Duettide Konkurss 2014 (Viljandi)

Pauline Vähi  ja Karoliine Pärlin – 3. koht

Indra- Mirell Zeinet ja Laura Danilas- 5. koht

Narva VI Rahvusvaheline konkurss-festival “Noor laulusolist”

Indra-Mirell  Zeinet – kulddiplom

Pauline Vähi- kulddiplom

Kärt  Anton – hõbediplom

 

Eesti Laul 2014

Brigita Murutar – Finalist

Viru laul 2014

Jekaterina Bossenko -1.koht

Indra-Mirell  Zeinet- interpretatsiooni eripreemia

Solistica 2014

Pauline Vähi – 4. koht  + maitsekuse ja hea stiilitunnetuse preemia

Karoliine Pärlin- 6.koht

2013

JÕULUTÄHT 2013

PAULINE VÄHI – 1.koht (13-15)

MERLIN PURGE – 3.koht(16-18)

Laura Danilas -4 .koht (13-15)

Kristin Kolts – 4.koht (19+)

Liina Uibo – 5.koht (19+)

Karoliine Pärlin – 6.koht (13-15)

 

VIRU LAULUKE  2013

KAROLIINE PÄRLIN – 1.koht

KETHRIN URBAS – 2.koht

Rahvusvaheline laste ja noorte muusikafestival  TÄHTEDELAUL  2013

PAULINE VÄHI – 2.koht (11-13)

Valgamaa laululaps 2013

LAURA DANILAS – 3.koht

VIISIVÄRTEN 2013

PAULINE VÄHI – 1.koht (11-13)
KAROLIINE PÄRLIN – 2.koht(11-13)
JEKATERINA BOSSENKO – 1.koht(14-16)
LAURA DANILAS- 2.koht (14-16)
BRIGITA MURUTAR – 3.koht (14-16)
Liisi Oja – eripreemia (14-16)
LIZETT KÄST- 1.koht (17-19)

Jõhvi laulukevad 2013

INDRA-MIRELL ZEINET – 1.koht

ÜLERIIGILINE DUETTIDE KONKURSS  (Viljandi MK)

KAROLIINE PÄRLIN JA PAULINE VÄHI -3.koht

FRANKOFOONIA Lauluvõistlus (Tallinn)

LIZETT KÄST – 2.koht

VIRU LAUL 2013

MERLIN PURGE – 2.koht
INDRA-MIRELL ZEINET – 3.koht

Solistide konkurss – SOLISTICA 2013 (Saaremaa)

KRISTIN KOLTS – 2.koht(10.-12.kl.)
PAULINE VÄHI – 3.koht(5.-6.kl.)
Karoliine Pärlin – 4.koht(5.-6.kl.)

2012

JÕULUTÄHT 2012

LIINA UIBO – 2.koht (vanusegrupp 19+)
Laura Danilas- 4.koht (13.-15.a)
Pauline VÄHI – 4.koht (10-12.a.)
Karoliine Pärlin – 5.koht (10-12.a.)

VIRU LAULUKE  2012

JEKATERINA BOSSENKO – 2.koht
PAULINE VÄHI – 2.koht
KAROLIINE PÄRLIN 3.koht

LOODUSLAUL  2012

PAULINE VÄHI – 1.koht (11-12.a.)
KAROLIINE PÄRLIN – 2.koht(11-12.a.)
LAURA DANILAS – 1.koht (13-14.a.)
JEKATERINA BOSSENKO – 2.koht (13-14.a.)
LIZETT KÄST – 1.koht (17-18.a.)
KRISTIN KOLTS – 2.koht (17-18.a.)

VIISIVÄRTEN 2012

JEKATERINA BOSSENKO- 1.koht (14-16 a.)
KRISTJAN RUUS – 1.koht (17-19 a.)
LIIS REISNER – 2.koht (17-19 a.)
KRISTIN KOLTS – 3.koht (17-19 a.)

VIRU LAUL 2012

LIIS REISNER – 1.koht (vanusegrupp 18+)
LIINA UIBO – 3.koht (vanusegrupp 18+)
MERLIN PURGE – 3.koht (vanusegrupp 15-17.a.)

2011

JÕULUTÄHT 2011

INDREK VENTMANN – 1.koht
GETTER PÄRLE – 1.koht
KETLIN AKUŠEVITŠ – 2.koht
LAURA DANILAS – 3.koht

Looduslaul 2011

BRIGITA MURUTAR – 1.koht (13-14 a.)
MERLIN PURGE – 2.koht (15-16 a.)
JOHANNES LAASs- 2.koht (17-18 a.)
LIISI OJA – 3.koht (13-14 a.)
KRISTIN KOLTS – 3.koht (17-18 a.)

Vabariiklik konkurss 5 viimast  2011

KARMEN RÕIVASSEPP – 1.koht
JEKATERINA BOSSENKO – 2.koht
GERDA PEDA – 3.koht
Madara Vilson -publikupreemia
Laura Danilas- publikupreemia

Rahvusvaheline festival TÄHTEDE LAUL  2011

KARMEN RÕIVASSEPP – 2.koht
Liis Reisner – finalist
ans.Glitters- finalist

Üleriigiline duettide konkurss Viljandi Muusikakoolis

LIIS REISNER ja KARMEN RÕIVASSEPP- 2.koht

Eesti otsib superstaari 2011

Katrin-Merili Poom – finalist

Valgamaa Laululaps 2011

LAURA DANILAS- 1.koht (13.-14.a.)

VIISIVÄRTEN 2011

LAURA DANILAS- 1.koht
Ketlin Akuševitš – 3.koht

Viru laul 2011

KATRIN-MERILI POOM – 2.koht

2011.a.SÜG-i solistide ja duettide konkurss

LIIS REISNER- 2.koht
LAURA DANILAS – 3.koht
duett Karmen Rõivassepp ja Kristin Kolts-eripreemia

2010

JÕULUTÄHT 2010

KARMEN RÕIVASSEPP- Grand Prix
LIIS REISNER- 1.koht(3.klass)
Laura Laas – 2.koht(3.klass)
Ketlin Akuševitš- 3.koht (3.klass)
Katrin-Merili Poom -1.koht (4.klass)
Getter Pärle- 2.koht(4.klass)
Madara Vilson-1.koht (5.klass)
Indra Mirell Zeinet-2.koht(5.klass)
Laura Danilas-1.koht(6.klass)
Kristin Kolts-2.koht(6.klass)
Gerda Peda-1.koht(lisaaste)
Kirstin Karis -2.koht(lisaaste)
Liina Uibo-3.koht(lisaaste)
Kethrin Urbas-1.koht(lisaeriala)
Liisi Oja-2.koht(lisaeriala)
Kadi Laaneots-3.koht(lisaeriala)

LOODUSLAUL 2010

KARMEN RÕIVASSEPP – 1. koht (15-17 a.)
LIIS REISNER – 2. koht (15-17 a.)
KETLIN AKUŠEVITŠ – 3. koht (13-14 a.)
LAURA DANILAS – 1.koht (11-12 a.)
KETRIN URBAS – 2.koht (11 -12 a.)

VIISIVÄRTEN 2010

JEKATERINA BOSSENKO – 1.koht (11-13.a.)
KRISTIN KOLTS – 1.koht (14-16.a.)
MADARA VILSON- 1.koht (17-19.a.)
KATRIN-MERILI POOM – 2.koht (17-19.a.)
INDREK VENTMANN- eripreemia

Valgamaa laulaps 2010

LAURA DANILAS- 1.koht (11-13a. )

Viru laul 2010

INDREK VENTMANN-peapreemia (II vanusegrupp)
ans.SÄDELUS – peapreeima ( I vanusegrupp)
GETTER PÄRLE – 3.koht (I vanusegrupp)

2010.a. üleriigiline SÜG-i noorte solistide ja duettide konkurss

KARMEN RÕIVASSEPP-Grand Prix
INDRA MIRELL ZEINET- 1.koht (noorem vanusegrupp)
duett KRISTIN KOLTS ja KARMEN RÕIVASSEPP – 1.koht
KRISTIN KOLTS -2.koht (keskmine vanusegrupp)
KATRIN MERILI POOM – 2.koht (vanem vanusegrupp)
LAURA DANILAS – 3.koht (noorem vanusegrupp)
GETTER PäRLE -5.-6.koht (keskmine vanusegrupp)
JEKATERINA BOSSENKO-6.koht

2009

JÕULUTÄHT 2009

LAURA DANILAS – 1.koht ( 10 – 12 a.)
JEKATERINA BOSSENKO – 3.koht (10 – 12 a.)
KRISTIN KOLTS – 1.koht (13 -15 a.)
HELENA TALVIKI TARTO – 3.koht (13 – 15 a.)
KARMEN RÕIVASSEPP – 1. koht (16 – 18 a.)
MADARA VILSON – 2. koht (16 – 18 a.)
MARI RONIMOIS – 3.koht ( 16-18 a.)
KAISA KOPLISTE – 2.koht (19 – 22 a.)

VIRU LAULUKE 2009 (Kohtla-Järve)

Ansambel Little Glitters – volaalansamblite peapreemia (12-14 a.)
LAURA DANILAS – 2.koht ( 9-11 a.)

VÕRUVISIOON 2009

KARMEN RÕIVASSEPP – 1.koht (16-18-a.)
GERDA PEDA- eripreemia

LOODUSLAUL 2009 (Elva Sinilind)

LAURA DANILAS – 1.koht (11 -12 a.)
JEKATRERINA BOSSENKO – eripreemia
KRISTIN KOLTS – 1.koht (15-17 a.)
HELENA TALVIKI TARTO – 2. koht (15- 17 a.)
GERDA PEDA – 3. koht (15-17 a.)

VIISIVÄRTEN 2009

KRISTIN KOLTS 1.koht
GERDA PEDA 1.koht
JEKATERINA BOSSENKO 3.koht

VIRU LAUL 2009

Ansambel GLITTERS – 15-17.a. ansamblite peapreemia
Ansambel INTS & GIRLS – 18.- … a.ansamblite peapreemia
KARMEN RÕIVASSEPP – 1. koht
KAROLIN MINENKO – 3.koht
MARI RONIMOIS – 3.koht

SÜG- i solistide ja duettide konkurss 2009

KÄTHI KIVI – 3.koht
KARMEN RÕIVASSEPP- 4.koht
KRISTIN KOLTS 6.koht
MARI RONIMOIS – 6.koht

2008

JÕULUTÄHT 2008

Laura Danilas – 1.koht
Mari Ronimois – 1.koht
Helena-Talviki Tarto- 2.koht
Anette Avvald – 3.koht
Käthi Kivi – 3.koht

LAULUKARUSSELL 2008

ANETT KULBIN- finalist

VIRU LAULUKE 2008

LAURA DANILAS – 1. koht
KRISTIN KOLTS – 1.koht
JEKATERINA BOSSENKO – 2.koht

Helisev maailm 2008

Laura Danilas – 1.koht
Nele Kadastik – 2.koht
Jekaterina Bossenko – 3.koht

KAKS TAKTI ETTE 2008

MARGUS VAHER – 1.koht

VIIS VIIMAST 2008 (Otepää)

Marta-Aliide Jakovski – 2.koht

VIRU LAUL 2008

Karolin Minenko – 1.preemia
Marta-Aliide Jakovski – 3.preemia

2007

JÕULUTÄHT 2007

Karolin Minenko – 1.koht
ansambel Glitters -1.koht

EESTI OSTIB SUPERSTAARI

ANNA-LIISA SUPP – Finalist

Üleriigililine lauljate konkurss -Võruvisioon 2007

Signe Hansen – 1.koht
Anne Arrak 3.koht

Tartu linna ja maakonna lauluvõistlus VIISIVÄRTEN 2007

Anett Kulbin – 1.koht
Liis Jaks – 1.koht
Eva Sule – 2.koht
Marta-Aliide Jakovski – 3.koht

Tartu Ülikooli tudengite lauluvõistlus Con Spirito 2007

MARGUS VAHER – 2.koht
SIGNE HANSEN – 3.koht

Viru laul 2007

SIGNE HANSEN – 1.koht
MARGUS VAHER – 2.koht

2 TAKTI ETTE 2007

Margus Vaher – VÕITJA

XI Saaremaa üleriigiline solistide ja duettide konkurss 2007

KAROLIN MINENKO – GRAND PRIX

2006

JÕULUTÄHT 2006

ANNA-LIISA SUPP – 2. koht
KAROLIN MINENKO – 2. koht
ANETTE AVVALD – 3.koht
Anett Kulbin,Margus Vaher,Liis Jaks-finalistid

Lauluvõislus “5 viimast” 2006

Anne Arrak – 2.koht
Mari Nettan – 3.koht
ETV LAULUKARUSSELL 2006
ANETTE AVVALD – finalist

Laeva lauluvõistlus HELISEV MAAILM

LIIS JAKS – 1.koht

Rahvusvaheline lauluvõistlus Kalevi TÄHTEDE laul 2006

ANETT KULBIN- 2.koht
ansambel GLITTERS – 2.koht

CON SPIRITO 2006

MARGUS VAHER – 2.KOHT

Saaremaa üleriigiline noorte solistide ja duettide konkurss

ANETT KULBIN – 2.koht
ELIISA KÕIV – 2.koht

2005

JÕULUTÄHT 2005

FREDI KAASIK – 1.koht
MAARIT JAAKSON – 3.koht

2 TAKTI ETTE 2005

1.LAURA Põldvere – 1. koht
2.HANNALIISA UUSMA – 2.koht

Rahvusvalheline Läti TV festival SAULES ZAKIS

JOHANNA RATT – festivali laureaat ja Läti TV helioperaatorite preemia

VÕRUVISIOON

ELIISA KÕIV – 1.koht
ANNA-LIISA SUPP – 2.koht
FREDI KAASIK – 3.koht

IV poiste – solistide võistulaulmine

FREDI KAASIK – 3.koht

Rahvusvaheline laste ja noorte lauluvõistlus TÄHTEDE LAUL 2005

JOHANNA RATT – 1.koht
finalistid: Kristina Elken, Sille Lõhmus, Anna-Liisa Supp

Otepää lauluvõistlus 5 VIIMAST

FREDI KAASIK – 3.koht

Lauluvõistlus HELISEV MAAILM

ANETTE AVVALD – 2.koht
LIIS JAKS -2 koht
HENRI MAALMAN – 3.koht
LIINA UIBO – 3. koht
DEILY LEIMAN – 3.koht

TARTU ÜLIKOOLI TUDENGITE LAULUKONKURSS CON SPIRITO 2005

MARGUS VAHER – 2. koht

EESTI EUROLAUL 2005

LAURA Põldvere ja MARILEEN KASELAAN
ansambli “Suntribe” koosseisus – 1. koht
LAURA Põldvere – 2.koht

2005.a.Saaremaa üleriigiline solistide ja duettide konkurss

duett ANNA-LIISA SUPP ja JOHANNA RATT – Grand Prix

duett HANNALIISA UUSMA ja ELIISA KÕIV – 1.koht
HANNALIISA UUSMA – 2. koht
ELIISA KÕIV – 3.koht
FREDI KAASIK – nominent

2004

JÕULUTÄHT 2004

ELIISA KÕIV – 1.koht ja Ülenurme lootuseTäht
JOHANNA RATT – 1.koht
LAURA Põldvere – 2.koht
HANNALIISA UUSMA- 3.koht
FREDI KAASIK – džassiTäht

Lauluvõistlus- VIIS VIIMAST 2004

ELIISA KÕIV-2.koht
FREDI KAASIK-2.koht
VALLOT KAASIK-mehisuse eripreemia

Lauluvõistlus HELISEV MAAILM 2004

KRISTINA ELKEN- 1.koht
ANETTE AVVALD-2.koht
EVA SULE-3.koht
KADI LAANEOTS-3.koht

Rahvusvaheline laste ja noorte lauluvõistlus TÄHTEDE LAUL 2004

JOHANNA RATT – 1. koht
LAURA Põldvere – 1. koht
ELIISA KÕIV – 3. koht
HANNALIISA UUSMA – finalist
Parim laulustuudio/kool
Ülenurme MK Laulustuudio

ETV LAULUKARUSSELL 2004

LAURA Põldvere – 2. koht
ELIISA KÕIV – 5. koht
ANNIKA LEPPIK- 3.koht
Televaatajate lemmiku preemia

2004.a. SÜG-i ÜLERIIGILINE NOORTE SOLISTIDE JA DUETTIDE KONKURSS

HANNALIISA UUSMA -1.koht
ELIISA KÕIV-1.koht
Duett HANNALIISA UUSMA & LAURA Põldvere – 1. koht
LAURA Põldvere – 2. koht
ANNIKA LEPPIK – 3. koht
FREDI KAASIK – Stiili eripreemia
Parima juhendaja preemia Ursel Oja

VI rahvusvaheline lasteloomingu festival “Veszpremi mängud 2004”

Duett LAURA PÕLDVERE  ja HANNALIISA UUSMA  – I koht
ELIISA KÕIV –  I koht
HANNALIISA UUSMA – II koht
LAURA Põldvere – II koht
LAURA ADAMSON – III koht
URSEL OJA-eripreemia kõrge profesionaalsuse eest

SKY PLUS EUROLAULJA KONKURSS

LAURA Põldvere – VÕITJA
MARI-LEEN KASELAAN- eripreemia

2003

JÕULUTÄHT 2003

ELIISA KÕIV-1.koht
DEILY LEIMAN 3.koht
JOHANNA RATT 3.koht
LAURA ADAMSON 2.KOHT
KRISTI HENNO 2.koht
LAURA PÕLDVERE 2.koht
ANNIKA LEPPIK 2.koht
FREDI KAASIK jazzi eripreemia
EVA SULE – Tõusev Täht
URSEL OJA- Parima juhendaja eripreemia

HELISEV MAAILM 2003

LAURA PÕLDVERE-1.koht
DEILY LEIMAN – 2. koht
FREDI KAASIK-3.koht

SAAREMAA ÜLERIIGILINE NOORTE SOLISTIDE JA DUETTIDE KONKURSS 2003

ELIISA KÕIV- 1.koht ja GRAND PRIX
HANNALIISA UUSMA-2.koht ja jazz`i eripreemia
duett Laura Põldvere ja Hannaliisa Uusma- 3.koht
Parima juhendaja preemia-Ursel Oja

2002

2002. a. Alo Matiiseni muusikapäevade üleriigiline vokaalansamblite konkurss

LAULUSTUUDIO SEGAANSAMBEL – A-kat. 10-12. kl – 1. koht ja eripreemia

ETV LAULUKARUSSELL 2002

KERLI KÕIV – 1. koht ja  GRAND PRIX

FIZZ SUPERSTAR 2002 orig Lauluvõistlus VIIS VIIMAST

ELIISA KÕIV – 2.koht
VALLOT KAASIK – 3.koht

JÕULUTÄHT 2002
JOHANNA RATT-1.koht
KRISTI HENNO -1.koht
ELIISA KÕIV- 2.koht
FREDI KAASIK-2.koht
HANNALIISA UUSMA-2.koht
DEILY LEIMAN-2.koht
LAURA PÕLDVERE-3.koht
KAIDI KOLSAAR-3.koht

2002.a.SAAREMAA ÜLERIIGILINE NOORTE SOLISTIDE JA DUETTIDE KONKURSS

ELIISA KÕIV – 2.koht
KERLI KÕIV – 3.koht
duett HANNALIISA UUSMA & KERLI KÕIV – 3.koht

2001

 2001. a. Läänemeremaade noorte rahvalaulu ja soololaulu rahvusvaheline konkurss

KERLI KÕIV 2. koht
(1.kohta välja ei antud)

ESTVOKAAL 2001

KERLI KÕIV 1. koht

TÄHTEDE LAUL 2001

KERLI KÕIV 1. koht

 

2000.a. 

ETV Laulukarussell

Mariana Silm- finalist